Жарияланған 29 September 2021

Жасөспірімдік кезеңдегі аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын-алу

Бүгін №13 колледжде карантиндік талаптарды сақтай отырып, «Жасөспірімдік кезеңдегі аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын-алу» тақырыбында Келес ауданы «Ешан баба» мешітінің жастар инспекторы Джартыбаев Жеңіс ағай мен «Аспазшы» мамандығы бойынша І курс студенттері арасында дөңгелек үстел болып өтті.

Дөңгелек үстелді колледждің тәрбие ісі жөніндегі директордың орынбасары Шынаев Нуржигит Нурмагамбетович ашып берді. Келес ауданы «Ешан баба» мешітінің жастар инспекторы Джартыбаев Жеңіс ағай жастарды жад іс-әрекеттерге бармауға шақырды. Әлеуметтік педагог Муртазаева Жансұлу Кенжеқызы «Отбасы құндылықтары» тақырыбында өткізілген эссе байқауы өткізілгенін және байқаудың қорытындысын айтып, үздік эссе иелеріне және олардың ата-аналарына колледж директоры Козыбаев Жақсылық Ақылбекұлының алғыс хаттарын тапсырды.
 №13 колледж Жастар істері жөніндегі инспектор Мамбетов Ербол Әбдіманапұлы: «Ата заңымызда Қазақстан Республикасының әрбір азаматы, отанымыздың ең қымбат байлығы, тіпті өзіңеде зиян тигізуге ешқандай құқық жоқ» екенін айтып өтті.