Жарияланған 28 October 2021

"Саналы ұрпақ-сыбайлас жемқорлыққа қарсы" атты жастар слеті

Елбасымыз сыбайлас жемқорлықты ұлтымыздың қауіпсіздігіне төнген қатерлердің бірі, әрі қоғам болып онымен күресуге шақырған болатын. Соған байланысты елімізде көптеген игі істер жасалынып жатыр. Солардың бірегейі – «Саналы ұрпақ» деп аталатын жемқорлыққа қарсы бастама.

№13 колледж "Sanaly urpaq" еріктілер клубы мүшелері, Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Түркістан облысы бойынша департаментінің "Sanaly urpaq" жобасы аясында 2021-2022 оқу жылына арналған жұмыс жоспарына сәйкес өткізілген облыстық "Саналы ұрпақ-сыбайлас жемқорлыққа қарсы" атты жастар слетіне қатысып, арнайы сертификатпен марапатталды. Сыбайлас жемқорлықпен күресу Қазақстанның бүгінгі күнгі күрделі мәселесі болып отыр. Үлкен әлеуметтік қасірет болып табылатын ол саяси даму тұрғысынан бір-біріне ұқсамайтын әлемдегі барлық елдердің қай-қайсысын да қатты алаңдататыны анық. Осы мақсатта колледж студенттері байқауда өздерінің белсенділігін көрсетті, сыбайлас пен жемқорлықты жойудың жолдары бойынша өз ой-пікірлерін білдіріп, ұсыныстарын қазылар алқасын жеткізді.