Жарияланған 5 July 2023

Балаңыздың болашағын құруда АДАЛ жолды таңдаңыз!

Құрметті ата-ана!
Егер колледжге білім грантына оқуға құжат тапсыру және жатақханаға орналасу барысында балаңыздан ПАРА ТАЛАП ЕТІЛСЕ, Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің 1424 сенім телефонына қоңырау шалыңыз.

Құрметті ата-ана!

Құрметті талапкер!

Егер Сізден колледжге білім грантына грантына оқуға құжат тапсыру және жатақханаға орналасу барысында балаңыздан ПАРА ТАЛАП ЕТІЛСЕ, Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің 1424 сенім телефонына қоңырау шалыңыз. (Қоңырау шалу тегін, әрі құпия)

МЕН ЕЛІМНІҢ ПАТРИОТЫМЫН!!!