Жарияланған 1 August 2022

ҚАМҚОРШЫЛЫҚ КЕҢЕСІНІҢ ҚҰРЫЛУЫ ТУРАЛЫ АҚПАРАТ

Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрінің 2017 жылғы 27-шілдедгі №355 "Қамқоршылық кеңес" ұйымын қайта құру туралы бұйрығының 2-тарау 5,6,7,8,9-тармақтарына №13 колледж МКҚК-ның қамқоршылық кеңесінің құрылуына төмендегі аты аталған азаматтардан өтініш түскені туралы хабарлаймыз.

1. Сарсенов Мурат Жайлаубаевич Келес аудандық полиция бөлімінің жасөспірімдер жөніндегі инспекторы

2. Нурмухамбетов Сәкен Ерғалиұлы «Дихан» фермерлік қожалығы төрағасы

3. Нурлан Умирбаев Абай ауылы әкімінің орынбасары

4. Маденов Еркебұлан Сыдикович "АТАМЕКЕН" КП Келес аудандық филиалы директоры

5. Сапарова Халипа ата-аналар комитеті мүшесі

6. Тузелов Қалыбай Тузелович «AMANAT» партиясы Келес аудандық филиалының есепке тіркеу және статистика секторының меңгерушісі

7. Ұлбосын Рүстемова жеке кәсіпкер

8. Иляс Ерболат Нұрғалиұлы Келес аудандық «Жастар ресурстық орталығы» КММ-нің заңгері

9. Құдайберген Нартай Шадиярұлы Келес аудандық «Жастар ресурстық орталығы» КММ-нің талантты жастарды қолдау бөлімінің басшысы.