Жарияланған 16 June 2022

№13 КОЛЛЕДЖДЕ ҚАМҚОРШЫЛЫҚ КЕҢЕС ТАРАТЫЛДЫ

«№13 колледж» МКҚК-ның Қамқоршылық кеңесі Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының 10.06.2022 жылғы №25/04-25/2665 санды хатына сәйкес және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 шілдедегі №355 бұйрығының 5-тарау 30- тармағы 1)тармақшасы негізінде білім беру ұйымдарындағы қамқоршылық кеңестер таратылғандығын мәлімдейміз. Қамқоршылық кеңестің жаңа құрамын сайлау тәртібі және құрамы басқарма тарапынан алдағы уақытта хабарланатын болады.

Қамқоршылық  кеңестің  құрамы  Қамқоршылық  кеңеске  мүше  болуға  үміткерлердің

жазбаша  келісімімен  алынған  ұсыныстардың  негізінде  қалыптастырылады  және  тиісті  саланың  уәкілетті органы немесе білім беру саласындағы жергілікті атқарушы орган ұсыныстарды қабылдау аяқталғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде бекітеді.

Қамқоршылық кеңестің құрамына мыналар кіреді:

1) жергілікті өкілдік, атқарушы және құқық қорғау органдарының өкілдері;

2) жұмыс берушілер мен әлеуметтік әріптестердің өкідері;

3) коммерциялық емес ұйымдардың өкілдері (бар болса);

4)  ата-аналар  комитеті  ұсынған  әрбір  параллель  сыныптан,  курстан  сол  білім  беру  ұйымында  білім

алушылардың бір ата-анасы немесе заңды өкілі;

5) қайырымдылық жасаушылар (бар болса).

Білім  беру  ұйымының  жанынан  құрылған  Қамқоршылық  кеңес  отырысына  осы  білім  беру  ұйымының басшысы немесе оның орынбасары қатысады.

Сакен Оразимбетов