Жарияланған 15 October 2019

ҮШ БӘЙТЕРЕК - ҮШ ҒҰМЫР!

Қазақ халқының үш бәйтерегі Ілияс Жансүгіров, Бейімбет Майлин, Сәкен Сейфуллиннің туғанына 125 толуына орай, ұлт руханиятының үш бәйтерегі, қазақ сөз өнерін талант табиғатымен де, қалам қуатымен де, байытқан даңқты да тұғырлы тұлғалар жайында №13 колледж кітапхана қызметкерлерінің ұйымдастыруымен "Үш бәйтерек - үш ғұмыр" атты әдеби-сазды кеш болып өтті.

Мақсаты: Жастарымызды ұлт сөз өнерін дәріптеуге, ұлтжандылыққа, отансүйгіштікке, өз тілімізді қастерлеуге тәрбиелеу. Өмірдегі өрнекті өнегелерімен халық жүрегіне жол тапқан Сәкен, Ілияс, Бейімбет сынды Алаш ардақтылары қазақ халқының тарихында өшпес мәңігілік із қалдырды.