Жарияланған 18 October 2021

«Саналы ұрпақ - сыбайластыққа жол бермейді!»

Бүгін №13 колледжде Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Түркістан облысы бойынша департаменті тапсырмасы негізінде, Саналы ұрпақ» еріктілер клубы мүшелері арасында «Саналы ұрпақ - сыбайластыққа жол бермейді!» деген атпен колледжішілік іріктеу слеті болып өтті.

Мақсаты қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру, жас ұрпақтың сыбайлас жемқорлыққа деген жағымсыз сезімін тәрбиелеу.
Сайыс ІІІ кезеңнен тұрды:  1 кезең – Таныстыру;(3-минут)  2 кезең – Үй тапсырмасы;  Сыбайлас жемқорлықты жою мәселелері бойынша жоба қорғау (5-10 минут)  3 кезең – «Білімді мыңды жығады» сұрақ-жауап кезеңі.
Сайысқа, Парасат, Бірлік және Адалдық командалары болып бақтарын сынады. Колледжіміздің тәрбие ісі жөніндегі директор орынбасары Н. Шынаев және директордың ақпараттық істері жөніндегі орынбасары Оразимбетов Сәкен Есбердіұлы командаларға қазылық етті.